10 лист. 2023

ДЕНЬ СИНИЧКИ

12 листопада в Україні традиційно відзначають свято – День синички. В Україні – це екологічне свято, присвячене зимуючій пташці з яскравим пірʼячком.
3 лист. 2023

Екскурсія до музею російсько-української війни

3 листопада вихованці гуртків "Ігротехніки" (кер. С.М. Лабайчук) та "Декоративно-ужиткове мистецтво " (кер. В.В.Гнатюк) відвідали КУ ЗМР МУЗЕЙ російсько-української війни.
3 лист. 2023

А МОВА хай живе, нехай серця нам гріє...

За участі вихованців гуртків "Акторської майстерності"- керівник Надія Лиса та "Естрадної пісні" - керівник Михайло Качечка в БДЮТ вшанували рідну мову!
31 жовт. 2023

Захід до Дня писемності та мови "Мова рідна, слово рідне!

УВАГА! 31.10.23р. о 14.00год. відбудеться захід до Дня писемності та мови "Мова рідна, слово рідне!" ЗАПРОШУЄМО УСІХ!!!
18 жовт. 2023

Казкові ліси України

Гуртківці отримали грамоти за участь в обласному етапі конкурсу "Казкові ліси України".
17 жовт. 2023

Засідання лідерів учнівського самоврядування ради старшокласників «ГОЛОСОК»

17 жовтня відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування ради старшокласників «ГОЛОСОК», ліцеїстів Збаразької громади, куратор – Оксана Крисовата, голова – Христина Дунець, здобувачка освіти Залужанського ліцею Збаразької міської ради.
16 жовт. 2023

РУШНИК ВОЛІ

Працівники Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості долучилися до Проєкту "Рушник Волі", який зараз діє в Публічній бібліотеці Збаразької міської ради.
27 вер. 2023

#СміливаГривня

Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості оголошує «мобіліізацію» монет на допомогу ЗСУ! Наш колектив та гуртківці беруть участь в акції #СміливаГривня, яку організовує Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть українській армії.
12 черв. 2023

Цвітуть іриси!

Іриси додають настрою, заставляють забути погані новини, відволіктися від тривожних буднів.
2 черв. 2023

CHILDREN-фест "Мирне небо - щасливі діти" у м. Збараж

Керівники гуртків та вихованці Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості взяли участь у CHILDREN-фест "Мирне небо - щасливі діти"