29 бер. 2024

Конкурс малюнка в ТРЦ "Подоляни"

Здобувачі освіти Збаразького БДЮТ взяли участь у конкурсі від ТРЦ "Подоляни" та отримали подарунки.
28 бер. 2024

Ігри граємо - весну закликаємо!

28 березня в Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулася розважальна програма.
28 бер. 2024

Ігри граємо – весну закликаємо!

Розважальна програма в БДЮТ.
25 бер. 2024

Цілеспрямованість, впевненість, комунікативність

У позашкільному навчальному закладі Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Збаразької громади.
22 бер. 2024

Разом ми - СИЛЬНІ і НЕПЕРЕМОЖНІ!

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості вже в котре власноруч виготовили і передали волонтеру Орися Куницька свої дитячі подаруночки: кумедні, підбадьорюючі бойовий дух військових - малюнки, сувенірні сердечка, нитянки козака та козачки, ангелики, патріотичні браслети.
21 бер. 2024

Доторкнися до мого серця...

21 березня в читальному залі відділу обслуговування користувачів Публічної бібліотеки Збаразької міської ради відбулася презентація книги Іванни Гриців.
20 бер. 2024

Булінг в освітньому середовищі: сучасні реалії

20 березня у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в очній формі відбувся круглий стіл "Булінг в освітньому середовищі: сучасні реалії" на якому побувала Оксана Крисовата, культорганізатор Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості.
15 бер. 2024

НАМ ТРЕБА ТВОГО ГОЛОСУ, ТАРАСЕ!

15 березня в Світлиці-Музеї Збаразької районної організації Товариства Червоного Хреста України з ініціативи активної добродійки КУ "Центр надання соціальних послуг" Збаразької міської ради Людмили Червонюк спільно з вихованцями та керівниками Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості було проведено свято "НАМ ТРЕБА ТВОГО ГОЛОСУ, ТАРАСЕ!"
6 бер. 2024

Конкурс малюнка в ТЦ "Подоляни"

Здобувачі освіти Збаразького БДЮТ взяли участь у конкурсі.
5 бер. 2024

Літературні читання, присвячені творчості Лесі Українки

5 березня в Збаразькому БДЮТ відбулися літературні читання, присвячені творчості Лесі Українки