А МОВА хай живе, нехай серця нам гріє...

3 лист. 2023
За участі вихованців гуртків "Акторської майстерності"- керівник Надія Лиса та "Естрадної пісні" - керівник Михайло Качечка в БДЮТ вшанували рідну мову!

Ведучі заходу "Мова рідна, слово рідне!" - голова лідерів учнівського самоврядування Христина Дунець та вихованка гуртка "Акторської майстерності" - Софія Сич розповіли про історію виникнення та милозвучність української мови, провели мовознавчу вікторину.
Юні читці - Уляна Гуменна, Уляна Мшанецька, Ангеліна Тихонюк декламували вірші про рідну мову. Звучали пісні у виконанні солістів Діани Цвях, Ангеліни Байтали, Ангеліни Тихонюк, Ані Мізюк, Ані Вонс та сестричок Кіри і Олександри Яровікових, які акапельно виконали пісню "Незламна".
Цікавинкою свята були запальні батли "Fly" та "Clap Snap", а також нагородження грамотами учасників писемного обласного проєкту "Казкові ліси України".
Організатор заходу - Оксана Крисовата, культорганізатор БДЮТ;
Озвучення художніх номерів - Микола Сосновий, акомпаніатор БДЮТ.