1 бер. 2024

Комунікаційна онлайн-зустріч з керівниками закладів позашкільної освіти

Педагоги Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь в онлайн-зустрічі "Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти через документування освітньої і управлінської діяльності".
28 лют. 2024

ПАМ'ЯТАЄМО, ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО!

Вшанування пам'яті Героїв України символічними віночками з ялини.
27 лют. 2024

Наші педагоги - НАЙКРАЩІ!

Ольга Жмайло, керівник гуртка "Виготовлення іграшок-сувенірів", яка пройшла в очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільноі освіти "Джерело творчості".
23 лют. 2024

Конкурс творчості "Талант на крилах надій"

Вихованці гуртка "Флористика та живопис "(керівник Ольга Івахів) взяли участь у конкурсі творчості "Талант на крилах надій" до 10-ї річниці дня Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2024

Літературно-мистецькоме дійство «Вони тримали для нас небо»

Вихованці БДЮТ взяли участь у літературно-мистецькому дійстві «Вони тримали для нас небо»
6 лют. 2024

Лялька мотанка – родинний оберіг українців

У Збаразькому БДЮТ відбувся майстер-клас "Лялька мотанка – родинний оберіг українців"
29 січ. 2024

В гостях у Білосніжки

Цікаву ігрову програму підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості спільно із відділом сім’ї та молоді Збаразької міської ради для дітей пільгових категорій Збаразької громади.
25 січ. 2024

Екскурсія до Збаразького замку

Здобувачі освіти побували на екскурсії у Збаразькому замку.
23 січ. 2024

Майстерка з розпису пряників

Розпис імбирних пряників – це захоплюючий кулінарний майстер-клас для дітей, який дозволяє створити не тільки смачні і красиві ласощі до чаю, але і може служити чудовим подарунком!
20 січ. 2024

Плідний день 18 січня

18 січня в Збаразькому БДЮТ проводилася робота по локаціях.