2023-2024 н.р.

Збірна команда Збаразької громади, яку склали гуртківці "Водного туризму", учні школи с. Колодно та Збаразьких ліцеїв N2 і N3,успішно виступили на чемпіонаті Тернопільської області з водного туризму, який відбувся 26 травня на території Бучацької громади, на річці Стрипа та  посіла другу сходинку п'єдесталу пошани. Загалом у змаганнях взяли участь 13 команд.

У с. Чернихівці на річці Гнізна 11 травня пройшов Закритий чемпіонат Збаразької міської територіальної громади зі спортивного туризму (водний туризм).

Учасники чемпіонату змагалися на байдарках, каяках та катамаранах.

Гуртківці "Водний туризм", керівник Софія Сиримула, здобули призові місця у таких номінаціях:

Молодша вікова група (каяк)
І місце -  Плотнікова Анна
ІІ місце - Нікіфорова Діана
ІІІ місце - Бартошинська Катерина.

Молодша вікова група (байдарка)

І місце - Плотнікова Анна - Нікіфорова Діана
ІІ місце - Купчик Вікторія- Купчик Маргарита

Молодша вікова група (катамаран)
ІІ місце - Бас Микола - Гевко Іван

Дякуємо Богу і ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися і відпочивати.

На околиці села Чернихівці у третю неділю вересня відбулися баталії ІV-го Чемпіонату Тернопільської області серед юнаків та юначок зі спортивного туризму (техніки водного туризму), присвяченого Дню рятівника України.

Наші гуртківці: Діана Нікіфорова, Микола Бас, Іван Гевко, Яна Ящук, Аліна Ящук, Софія Лящинська і Олександра Федорів вибороли паризові місця. Вітаємо переможців!

2022-2023 н.р.