17 трав. 2023

"Мій скарб-моя родина"

Cучасний та креативний захід «Мій скарб-моя родина» відбувся у Збаразькому МК БДЮТ 16 травня . Участь у заході - це можливість пізнати один одного,підтримати та зрозуміти : немає нічого ціннішого та дорожчого за любов та підтримку близьких та рідних.
15 трав. 2023

Мій скарб - моя родина

16 травня 2023 р. о 14.30 год. в приміщенні Збаразького БДЮТ відбудеться родинне свято «Мій скарб – моя родина»
11 трав. 2023

День матері

Напередодні свята Матері, 10 травня, гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості вшановували дорогих, люблячих матерів, турботливих бабусь яскравими виступами.
4 трав. 2023

Мистецький івент у Долині нарцисів

Сьогодні так важливо відірвати дітей від гаджетів, запропонувати їм щось цікавіше, корисніше. Здається, нам це вдалося! Мистецький івент пройшов на одному диханні.
6 квіт. 2023

Виставка-конкурс "Талановиті! Наполегливі! Успішні!" - 2023

Наші вихованці взяли участь у онлайн виставці-конкурсі "Талановиті! Наполегливі! Успішні!" - 2023
15 бер. 2023

Конкурс малюнка "Свою Україну любіть"

Наші вихованці - дуже талановиті та креативні! Вони взяли участь у черговому конкурсі малюнка "Свою Україну любіть" до 209-річниці від дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка, організатором якого був ТРЦ "Подоляни".
7 бер. 2023

Вшанування Великого Кобзаря "Борітеся- поборете!"

Захід до Шевченка "Борітеся-поборете!" за участі гуртківців БДЮТ.
3 бер. 2023

Шевченківські читання

7 березня о 14.00 год. 2022 року відбудуться Шевченківські читання "Борітеся - поборете!"
2 бер. 2023

Захід до Лесі Українки "Хто вам сказав, що я слабка..."

Напередодні у БДЮТ відбувся літературний захід пам'яті народної поетеси Лесі Українки "Хто вам сказав, що я слабка..." Талановиті гуртківці декламували вірші, співали пісні, а вихованці "Акторської майстерності" перенесли глядача у Лесине дитинство.
1 черв. 2021

До Дня захисту дітей!

1 червня - Міжнародний день захисту дітей!