2022-2023 н.р.

Керівники гуртків та вихованці Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості взяли участь у CHILDREN-фест "Мирне небо - щасливі діти", який був присвячений Міжнародному дню захисту дітей та відбувся на майдані І.Франка у м.Збараж.
Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні...
Ми щиро віримо, що вже наступного року українські діти зустрічатимуть свято у мирній, щасливій та вільній від окупантів Україні.

21 травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Особливо тяжко і болісно згадувати ці події сьогодні. Боже, бережи Україну!

Cучасний та креативний захід «Мій скарб-моя родина» відбувся у Збаразькому МК БДЮТ 16 травня. Учасники заходу мали можливість пізнати один одного, підтримати та зрозуміти: немає нічого ціннішого та дорожчого за любов та підтримку близьких та рідних.

Напередодні свята Матері, 10 травня, гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості вшановували дорогих, люблячих матерів, турботливих бабусь яскравими виступами.

Сьогодні так важливо відірвати дітей від гаджетів, запропонувати їм щось цікавіше, корисніше. Здається, нам це вдалося!

2 травня 2023 р. в Долині нарцисів (Парк Бурляя) відбувся Мистецький івент пройшов на одному диханні. І гарна сонячна погода посприяла цьому. Адже лише на природі ми відчуваємо себе вільними, як птахи, і тільки у рідному краї нам найтепліше, наймиліше!

20 лютого на території замку в м. Збараж відбулася щорічна Тиха акція «Ангели пам’яті».