CHILDREN-фест "Мирне небо - щасливі діти" у м. Збараж

2 черв. 2023

Керівники гуртків та вихованці Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості взяли участь у CHILDREN-фест "Мирне небо - щасливі діти", який був присвячений Міжнародному дню захисту дітей та відбувся на майдані І.Франка у м.Збараж.
Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні...
Ми щиро віримо, що вже наступного року українські діти зустрічатимуть свято у мирній, щасливій та вільній від окупантів Україні.