Засідання лідерів учнівського самоврядування ради старшокласників «ГОЛОСОК»

17 жовт. 2023
17 жовтня відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування ради старшокласників «ГОЛОСОК», ліцеїстів Збаразької громади, куратор – Оксана Крисовата, голова – Христина Дунець, здобувачка освіти Залужанського ліцею Збаразької міської ради.

17 жовтня відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування ради старшокласників «ГОЛОСОК», ліцеїстів Збаразької громади, куратор – Оксана Крисовата, голова – Христина Дунець, здобувачка освіти Залужанського ліцею  Збаразької міської ради.

Тема: «Активні лідери – запорука успішної держави».

У програмі засідання:

1. Знайомство лідерів;

2. Патріотичний флешмоб "Мир над Україною";

3. Привітання від голови лідерів Христини Дунець;

4. Демонстрація звітної презентації про роботу учнівського самоврядування в умовах воєнного стану;

5. Зустріч з начальником загального відділу Збаразької міської ради Павлом Житком, який провів бесіду «Спіши робити добро!»;

6. Активний діалог «Запитання – відповіді, цікаві ідеї – пропозиції»;

7. Практична робота «Плетіння спільної маскувальної сітки для ЗСУ»;

8. Дружнє чаювання.

Вислювлюємо щиру подяку педагогам-організаторам закладів освіти: Збаразькаий ліцей №1, Збаразький ліцей №2 ім.І. Франка, Збаразький ліцей №3 ім. Михальського Т.Р., Залужанський ліцей, Збаразький ліцей за плідну роботу з підростаючим поколінням, активну життєву позицію та виховання свідомого патріота-націоналіста, громадянина своєї держави.

Більш детально про захід можна прочитати на Фейсбук-сторінці закладу за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0sujmPJgPvDhqmHe9SbukdvDH651V2GuUdtTBVpSJ3jPLopxg4APfYSyHhYyUDFqRl&id=100057306735567