Екскурсії

2023-2024 н.р.

Цікаву та пізнавальну екскурсію провела Марина Ступакова. З її розповіді діти мали змогу дізнатися цікаві історичні факти про період заснування Замкового палацу та його правителів.
Ошатні дорогі зали, вишукані експонати - все це вражало своєю таємничістю та красою!

Екскурсія у Збаразький замок- завжди радісна, захоплююча і пізнавальна подія для дітей та дорослих.
17 листопад вихованці гуртків "Декоративно-ужиткове мистецтво" (керівник Валентина Гнатюк) та "Народні ремесла України" (керівник Оксана Стельмащук) погуляли призамковим парком та відвідали виставки у Замку. Незабули про наших воїнів та склали свою маленьку пожертву на ЗСУ.

3 листопада вихованці гуртків "Ігротехніки" (кер. С.М. Лабайчук) та "Декоративно-ужиткове мистецтво " (кер. В.В.Гнатюк) відвідали КУ ЗМР МУЗЕЙ російсько-української війни.

2022-2023 н.р.

У мандрівку по місту вирушили керівник гуртка "Бісероплетіння" - Оксана Проценко разом зі своїми вихованцями.

12 травня вихованці Школи раннього розвитку "Малюк", керівник Світлана Лабайчук здійснили екскурсію в бібліотеку-філію для дітей м.Збараж.

28 квітня юними екскурсоводами-краєзнавцями була проведена пізнавальна екскурсія-прогулянка "Історичні пам'ятки Збаража".

АРХІВ