25 груд. 2023

СТАНЬ СУПЕРГЕРОЄМ

Поринь на зимових канікулах у логістичну пригоду «Місія н̶е̶ЗДІЙСНЕННА»!
25 груд. 2023

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Щиро вітаємо із Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!!!
22 груд. 2023

Наші творіння підтримують бойовий дух військових

З любов'ю та почуттям вдячності наші вихованці малюють малюнки, виготовляють вітальні листівки, цікаві поробки, плетуть сітки.
19 груд. 2023

Виставка-аукціон новорічно-різдвяних композицій

У фойє Збаразька міська рада облаштовано виставку-аукціон новорічно-різдвяних композицій, прикрас, різних атрибутів свята.
19 груд. 2023

Вифлеємський вогонь миру

Пластуни Станиці Збараж передали Вифлеємський вогонь миру.
13 груд. 2023

Святий Миколай обдарував діток

Солодкі дарунки від святого Чудотворця Миколая отримали дітки, чиї батьки або матері виконують завдання із оборони України від російського агресора, а також інших категорій.
12 груд. 2023

Святий Отче Миколаю, Україна на тебе чекає

Казково-зимове свято❄ для отримувачів соціальних послуг КУ "Центр надання соціальних послуг" Збаразької міської ради організували працівники та вихованці Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості.
10 груд. 2023

Свято св. Миколая

До дітей Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості 8 грудня завітав Миколай.
10 груд. 2023

Замість ялинки - зимовий букет

Зимовий букет – це екологічно, зручно, сучасно, красиво. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, формування екологічної, естетичної, трудової культури учнів, у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості виставка новорічних букетів «Замість ялинки – зимовий букет».
9 груд. 2023

Акція "Прикрась місто до свята"

Головні меценати наших свят - ЗСУ!