8 груд. 2023

Миколайчики - захисникам і захисницям!

Вихованці Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості підтримали ЗСУ!
7 груд. 2023

Збір лідерів учнівського самоврядування

7 грудня відбувся збір лідерів учнівського самоврядування у форматі онлайн-вебінару.
7 груд. 2023

Миколайчик для воїна

До свята Миколая-Чудотворця діти готувалися заздалегідь, адже знали, що виготовляють подаруночки для особливих людей, наших дорогих захисників, які знаходяться на реабілітації в Збаразька центральна лікарня.
6 груд. 2023

Подарунок для наших хоробоих воїнів.

6 грудня всі наші громадяни відзначають День Збройних сил України – свято на честь тих, хто нині захищає свою Батьківщину від жорстокого ворога, піклується про безпеку та обороноздатність держави. Це свято хоробрих воїнів.
30 лист. 2023

Вільна... Незламна... Прекрасна... Моя Україна!

Вихованці Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості представили свої роботи на обласну виставку - конкурс дитячого малюнка.
24 лист. 2023

Пам'ятаємо, єднаємося, переможемо

24 листопада проведено усний журнал "Пам'ятаємо, єднаємося, переможемо" присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
22 лист. 2023

Заряджені гідністю та жагою свободи

У Збаразькому БДЮТ відбувся урок мужності.
22 лист. 2023

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВОЇНЕ!!!

Гуртківці підхоплюють акцію "10 Кроків до ПЕРЕМОГИ", яку започаткували в Збаразькому БДЮТ.
15 лист. 2023

10 кроків до ПЕРЕМОГИ!

"10 кроків до Перемоги"- таку акцію вирішили здійснити для поранених бійців, які лежать у Збаразькій лікарні працівники та гуртківці БДЮТ.
13 лист. 2023

БАТАРЕЙКИ - ЗАДАВАЙТЕСЬ!!!

До 2020 року використані в Україні батарейки не перероблялися. Відпрацювавши своє в наших побутових приладах, годинниках, дитячих іграшках, вони переважно потрапляли на полігони та несанкціоновані сміттєзвалища.