2023-2024 н.р.

25 квітня в Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості для працівників Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Збаразької міської ради" відбувся майстер-клас «Як Великдень на дворі, то й писанка на столі», який провела керівник гуртка, завідуюча художньо-естетичного відділу - Ольга Івахів.
Учасники мали змогу дізнатися більше про сакральне значення писанки, історію її виникнення, а також про техніки, матеріали та інструменти виготовлення пасхального яєчка.
Дехто вперше спробував себе у цій справі, але й були ті, хто впевнено тримав писачок та вміє ним вправно користуватись. Писанка вийшла неповторною у кожного!

25 квітня гуртківці Збаразького БДЮТ разом з керівниками писали писанки для воїнів.Це щось неймовірне. У кожній писанці- велика шана і любов, віра у перемогу України у цій страшній війні. Ольга Іванівна Івахів, керівник гуртка, завідуюча художньо-естетичного відділу розповідала дітям про значення символів на писанках та традиції святкування Великодня. Сьогодні ж писанки передали на освячення і нехай вони будуть оберегом від всякої нечисті для наших захисників.

16 ківтня в  Збаразькому БДЮТ відбувся майстер-класз виготовлення писанок в техніці «дряпанка», який був дуже цікавим та корисним для всіх ...

23 січня в Збаразькому БДЮТ відбулася майстерка з розпису імбирних пряників.

Розпис імбирних пряників – це захоплюючий кулінарний майстер-клас для дітей, який дозволяє створити не тільки смачні і красиві ласощі до чаю, але і може служити чудовим подарунком!

Майстер-клас пройшов у цікавій ігровій формі з цікавими історіями і в теплій дружній атмосфері.

Кольорова глазур дає можливість дитині відчути себе справжнім художником і втілити в життя свої яскраві фантазії! Кожен шедевр може стати чудовим подарунком близьким, частуванням до чаю або їстівним сувеніром.

• На І локації діти долучитися до майстерки з випікання пряників та печива "яблучко в хустинці" (кер. Ольга Жмайло);
  • ІІ локація - виготовлення ангеликів з фоамірану та ниток (кер. Оксана Крисовата).

17 січня в Збаразькому БДЮТ відбулася чергова майстерказ виготовлення Бойового гусака, який провела керівник гуртка "Дизайн одягу" - Галина Павлінчак.
Виріб з білого фетру, м'якої білої тканини може бути використаний, як аксесуар до сумочки чи наплічника, або брелок до ключів чи просто іграшка-антистрес.
Усім учасникам дуже сподобалося виготовляти власноруч Бойового гусака, як символа: міці, незламності, сталевої волі до Перемоги. Адже всі ми добре знаємо історію про бойових гусаків, які залетіли у двигун ворожого літака, внаслідок чого крилатий упав, а птахи загинули.
Ось така сумна кінцівка..
Але висновок один, що навіть природа допомагає долати ворога, ціною власних життів.

Кожна людина має свого ангела-охоронця. Ангела-хоронителя Бог дає кожній дитині після хрещення, і далі він все життя допомагає людині.
11 січня відбулася майстерка з виготовлення ангела-охоронця, який провела керівник гуртків, Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Народний майстер України - Галина Михальська.

т

4 січня 2024 р. відбулася майстерка з виготовлення баночки для освячення води до свята Водохреща, яку провела завдувачка художньо-естетичного відділу та керівник гуртків - Ольга Івахів.
Баночка для освячення води – незамінний атрибут одного з найголовніших християнських свят. Однак хочеться, щоб баночка мала гарний вигляд.
Майстер-клас припав дітям до душі. Такі невеликі та симпатичні вироби приносять в наше життя крапельку доброти і море яскравих емоцій. Тож творімо красу своїми руками, адже вироби ручної роботи є більш оригінальними та неповторними, а сам процес виготовлення своїми руками – приносить задоволення.