Замість ялинки - зимовий букет

10 груд. 2023
Зимовий букет – це екологічно, зручно, сучасно, красиво. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, формування екологічної, естетичної, трудової культури учнів, у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості виставка новорічних букетів «Замість ялинки – зимовий букет».

Зимовий букет – це екологічно, зручно, сучасно, красиво. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, формування екологічної, естетичної, трудової культури учнів, у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості виставка новорічних букетів «Замість ялинки – зимовий букет».

Фантазії та творчій уяві немає меж! Яких тільки красиві композиції виготовили діти нашого закладу! Милували око дивовижні і креативні вироби  із шишок, цукерок, фруктів, пластику, паперу, ниток тощо. Цей захід ще раз доводить, що саме творча діяльність формує естетичний смак та дбайливе ставлення до природи у нашого майбутнього покоління.