Святий Миколай обдарував діток

13 груд. 2023
Солодкі дарунки від святого Чудотворця Миколая отримали дітки, чиї батьки або матері виконують завдання із оборони України від російського агресора, а також інших категорій.

Окрім солодощів, у подарунок дівчаткам і хлопчикам була цікава розважальна програма від вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості: пес Патрон разом із помічниками додав гарного настрою і дорослим, і дітям, які взяли участь у передріздвяному дійстві, що відбулось у залі мистецької школи 9 грудня. А тим, хто відважився розповісти віршик Святому Миколаю, перепала ще й іграшка із чарівного мішечка, який наповнили щедрі вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.