Цілеспрямованість, впевненість, комунікативність

25 бер. 2024
У позашкільному навчальному закладі Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Збаразької громади.

Тема: "Цілеспрямованість, впевненість, комунікативність" - ціннісні риси, які формують справжнього ЛІДЕРА".
Даний збір організувала Христина Дунець - голова районної ради старшокласників "Голосок" Збаразької громади, яка була спікером даного засідання.
На засідання були запрошені представники з 5 навчальних закладів Збаразької громади:
✔1. Збаразький ліцей N1;
✔2. Збаразький ліцей N2 імені Івана Франка;
✔3. Збаразький ліцей N3 імені Тараса Михальського;
✔4. Залужанський ліцей Збаразької міської ради;
✔5. Збаразький ліцей ТОР, представники якого не з'явилися з певних причин.
Кожен з учасників підготував звітні презентаційні матеріали про роботу учнівського самоврядування за період 01.09.23 по 01.01.24 н.р.
Старшокласники мали змогу обмінюватися креативними думками і досвідом, ділитися цікавими ідеями та пропозиціями щодо подальших проєктів та роботи учнівського самоврядування в цілому.