13 груд. 2015

Виставка-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет»

12 груд. 2015

Іде Святий Миколай

Святий Миколай прийшов до дітей з особливими потребами та дітей, чиї батьки перебувають в зоні АТО
10 груд. 2015

Конкурс малюнків

Вихованці закладу взяли участь у районному етапі обласного конкурсу дитячого малюнка “Не залиши свого захисника наодинці в новорічно – різдвяні свята”
4 груд. 2015

Екскурсія у бібліотеку

4 грудня до центральних бібліотек м. Збараж завітали вихованці БДЮТ зі своїми наставниками Проценко О.В. (гурток «Юні екскурсоводи») та Гортинською Н.І. (гурток «Літературне краєзнавство»).
2 груд. 2015

Оберіг воїну

Члени гуртка «Юні миротворці» за допомогою керівника гуртка Верещагіної Інни Олегівни виготовили обереги для воїнів.
20 лист. 2015

ФЕСТИВАЛЬ

БДЮТ взяв участь у фестивалі-конкурсі
16 лист. 2015

Тиждень «Безпеки дорожнього руху».

З 16.11 по 20.11 в БДЮТ пройшов тиждень «Безпеки дорожнього руху».
1 лист. 2015

Фестиваль-конкурс

Свята Покрова
6 трав. 2015

З ДНЕМ МІСТА!!!

2 квіт. 2015

Благодійний ярмарок

Педагоги та вихованці закладу активно підключилися до ярмарки організованої громадською організацією "Громадська справа". Виручені кошти передали воїнам в зону АТО.