18 лют. 2016

Небесна Сотня - це наш біль і наша гордість!

"Мамо, я не повернусь, пробач рідненька..."(виховний захід присвячений 2-й річниці пам'яті Героїв Небесної Сотні).
12 лют. 2016

Нехай любов'ю наповниться світ!

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості на гуртках виготовляли «валентинки» для своїх рідних, друзів, знайомих. Не забули і про солдатів, які захищають наш спокій на сході України і взяли участь в акції «Валентинка для солдата». А передати «валентинки» воїнам погодились члени Громадської організації «Наша громадська справа», за що ми їм щиро вдячні.
9 лют. 2016

Зустрічаємо пташок

Вихованці гуртка '' Художня вишивка'' 08.02.2016 року з пластмасових пляшок зробили годівнички
9 лют. 2016

Готуємось до змагань .

20 лютого 2016 року в Залужанській ЗОШ відбудуться змагання між гуртківцями .
22 січ. 2016

День Соборності України

Збаразький районний будинок дитячої та юнацької творчості взяв участь у флеш-мобі "United Ukraine - 2016" (присвячений Дню Соборності України!)
14 січ. 2016

Вертеп та коляда – традиція Різдва

Вихованці гуртка «Фольклор та етнографія народу України» (кер. Гнатюк В.В.) з підготовленим вертепом несли різдвяну радість до осель збаражан та взяли участь у традиційному районному фестивалі вертепних дійств і колядників , що проходив 14 січня у Збаражі на майдані І.Франка.
10 січ. 2016

Різдво у мерії

Різдвяний концерт подарували вихованці БДЮТ дітям , чиї батьки воюють на сході спільно з благодійним фондом і мером міста Романом Полікровським
8 січ. 2016

Коляд, коляд, колядниця

Хай за вікном хуртеча злиться, А нам співати і радіти. Горить ялинка у світлиці – З Різдвом Христовим, любі діти!
8 січ. 2016

Зимові канікули

Цікаво проходять зимові канікули у вихованців гуртка "Пішохідний туризм".
6 січ. 2016

Вихованці гуртка "Художня вишивка" у перший день зимових канікул відвідали розважальний центр Подоляни