26 бер. 2016

Зацвіли амариліси

Частинка тропічної флори у нашому закладі
24 бер. 2016

Відкритий урок гуртка "хореографічний"

24 березня 2016 року відбувся відкритий урок викладача Резник С.О. - керівника дитячого хореографічного гуртка Збаразького БДЮТ. На уроці були присутні батьки та діти , вихованці Будинку Дитячої та Юнацької Творчості.
17 бер. 2016

Конкурс екологічних агітбригад

17 березня 2016 року на базі ЗОШ№2 пройшов XV Всеукраїнський конкурс "Земля- наш спільний дім" (колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів).
16 бер. 2016

Свято-конкурс

Свято-конкурс "Мама, тато, я - читацька сім'я!"
4 бер. 2016

Його слова - мов та вода жива, що гоїть рани, мертвих воскресає»

Національний заповідник «Замки Тернопілля» гостинно відчинив свої двері для шанувальників творчості Тараса Григоровича Шевченка.
2 бер. 2016

Гра "Екологічний брейн-ринг"

2 березня в БДЮТ відбулась гра "Екологічний брейн-ринг" між гуртківцями "Художня вишивка" та "Юні друзі природи".
1 бер. 2016

Слава Шевченка не вмре, не поляже!

1 березня в БДЮТ відбувся конкурс художнього читання "Слава Шевченка не вмре, не поляже!"
26 лют. 2016

Фестиваль-конкурс хореографічних колективів

26 лютого 2016 року вихованці хореографічного гуртка БДЮТ прийняли участь у фестивалі- конкурсі хореографічних колективів , який відбувся на базі Збаразької ЗОШ№2
25 лют. 2016

Гуртківці готуються до конкурсу екологічних агітбригад

25 лютого вихованці гуртка "Клуб юних миротворців " Збаразського РК БДЮТ зустрілись із органами місцевої влади Мартиненко Ольгою Михайлівною начальником відділу містобудування та земельних відносин та Сенчишиним Андрієм Дмитровичем заступником міського голови.
24 лют. 2016

Герої безсмертні

Вихованці Збаразького БДЮТ взяли участь у вшануванні пам'яті наймолодшого Героя Небесної сотні Назара Войтовича у школі села Травневе , де відбувся конкурс мистецької майстерності серед школярів району "На крилах надії".