22 груд. 2014

Чудотворець Миколай

Гуртківці БДЮТ передали подарунки від Святого Миколая дітям - сиротам та дітям, які переїхали із зони АТО.
22 груд. 2014

"Кольорова казка"

Вихованці гуртка "Образотворче мистецтво " подарували веселе свято наймолодшим відвідувачам закладу
9 груд. 2014

Конкурс "Замість ялинки-зимовий букет"

Вихованці закладу взяли участь у районному етапі виставки - конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет"
9 груд. 2014

Все довкола біле-біле, cнігопад дарує диво...

зима
3 груд. 2014

Лялькова вистава.

3 грудня в ЗОШ №3 відбувся показ лялькової вистави: "Найкраща домівка".
1 груд. 2014

Дитячі долоньки

Флеш-моб на підтримку воїнів АТО
27 лист. 2014

«Подаруймо свято нашим воїнам-землякам»

З ініціативи голови районної ради старшокласників Людмили Михайлович відбулося засідання ради.
25 лист. 2014

На Хресті Голодомору

24листопада в залі музичної школи вихованцями РК БДЮТ проведено пам'ять-реквіум «Збудуймо памяті негаснучий вогонь», на якому вшанували пам'ять загиблих під час голодомору 1932-33 років.
25 лист. 2014

19 листопада- зліт юних дослідників

Христина Кріль презентувала дослідницьку роботу експедиційного загону гуртка "Юні друзі природи" (кер. Пугач Л.С. ) в номінації "Охорона здоровя" на обласному зльоті і отримала І місце.
18 лист. 2014

Фестиваль "Свята Покрова"

18 листопада у закладі пройшов фестиваль "Свята Покрова"