Гурток "Основи хореографії" кер. Рєзнік С.

Керівник гуртка - Світлана Рєзнік.

Гурток працює на базі Збаразького ліцею.

Хореографія - один із видів мистецтва, який поряд з іншими видами діяльності сприяє всебічному розвитку дитини.

Хореографічне мистецтво - синтетичне. Воно дозволяє вирішувати завдання фізичного, музично-ритмічного, естетичного та психічного розвитку дитини. Сприяє іі духовному збагаченню, творчому розвитку, формуванню моральних якостей.

Змістом роботи гуртка є:

1. Діяльність сприймання  і ознайомлення з особливостями музично-хореографічного мистецтва, зі спеціальною «мовою» музично-рухового образу.
  2. Дитяча художньо-практична діяльність у двох її проявах – музично-хореографічного  виконавства і виконавської музично-хореографічної  творчості.

Зміст і структура занять у гуртку  відповідають віковим особливостям розвитку дітей, провідній ігровій діяльності та історичній логіці розвитку хореографічного мистецтва. Діти здатні збагатити елементарний досвід сприймання танцювальних рухів і образів, способів їх виконання, набувають нового досвіду художньо-практичної діяльності танцювального виконавства та дитячої виконавської творчості у співробітництві з педагогом і одне з одним, переймаючи від дорослого образну мову  і більш різноманітний хореографічний досвід, перетворюючи його на свій власний, набуваючи практики експериментування у царині рухів  і таночків.