5 січ. 2016

Засідання творчої групи

У 2015-2016 році творча група спланувала роботу над єдиною навчально-методичною проблемою «Розвиток життєвих компетентностей гуртківців у позашкільному закладі»
4 січ. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай вам засяють Різдвяні вогні! Здоров’я й добробуту вашій сім’ї!
24 груд. 2015

Благодійний ярмарок та відкриттяялинки

В центрі міста відбувся блаеодійний ярмарок і і запалили вогні новорічної ялинки
24 груд. 2015

Подарунки для бійців

Педагоги та гуртківці передали солдатам обереги, листівки, святкові прикраси та теплі речі в зону АТО
19 груд. 2015

МИКОЛАЙ У КОЖНУ ХАТУ

Благодійний концерт-вистава для дітей-сиріт району провели гуртківці БДЮТ
18 груд. 2015

Екскурсія в бібліотеку

Цікаво і корисно провели час вихованці гуртка "Народна творчість", відвідавши дитячу бібліотеку
17 груд. 2015

Вітаємо лідерів учнівського самоврядування Збаражчини

Куратор лідерів Оксана Володимирівна Крисовата та Вікторія Гонта представили презентацію роботи над проектами " Я -громадянин" на обласному зборі лідерів і були нагороджені Грамотою за активну роботу.
15 груд. 2015

Обласна виставка-конкурс "Замість ялинки-зимовий букет"

Христини та Софія Кріль представили роботи Збаразьких школярів на обласній виставці-конкурсі
15 груд. 2015

Змагаються юні туристи

12 грудня у спортивному залі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися змагання з перевірки туристських навиків мііж вихованцями туристичних гуртків БДЮТ
13 груд. 2015

Завершився тиждень правових знань

9 грудня у Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся щорічний традиційний правознавчий брейн-ринг «Мої права та обов’язки», присвячений Всеукраїнському тижню правового виховання.