ДИТЯЧІ ДОЛОНЬКИ - ЗА МИР!

2 черв. 2024

Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості долучився до соціального проекту "Дитячі долоньки - за мир!". Це неймовірний проект, метою якого є об’єднати різнокольорові відбитки дитячих долонь з усього світу на одному величезному полотні.
Наші гуртківці одними з перших залишили відбитки своїх долонь на полотні в знак солідарності руху "Діти проти війни", а під час святкування у м. Збараж Дня захисту дітей до цієї акції долучилися понад 100 діток.
Щиро дякуємо керівнику Служба у справах дітей Збаразької територіальної громади Юрію Мархивці за допомогу в придбанні полотна для проведення акції.
Наше полотно буде передане в Новояворівськ Львівської області де його об'єднають з полотнами з усього світу. Зшите воєдино полотно представлять експертам для фіксації світового рекорду. Він обіцяє стати найпотужнішою акцією на захист дітей, що страждають від війни. Згодом полотно передадуть до Європейського парламенту.