Великодній благодійний ярмарок

17 квіт. 2024
17 квітня Збаразький БДЮТ провів Беликодню благодійну ярмарку в Зьбаразькому ліцеї № 2.

Напередодні Великодніх свят кожному хочеться зробити якнайбільше добрих справ. Особливо маємо подякувати нашим захисникам.
Підготувавшись заздалегідь, 17 квітня ми ярмаркували. Напекли пряників, виготовили святковий декор на будь-який смак, ляльки мотанки, вязані іграшки , прикрасили лозу до освячення і ще багато всякої всячини запропонували педагогам та дітям Збаразький ліцей № 2 імені Івана Франка. А ще додали свіженькі бутерброди, кімнатні рослини та лотерейку. У ліцеї панувала жвава весела атмосфера. Найбільше діти смакували пряниками та шукали сюрприз у лотереї. Щиро дякуємо директору закладу Марії Тарасівні Багрій за підтримку наших ідей та надану можливість ярмаркувати, а також всім дітям, педагогам, батькам, які придбали наші вироби. Нехай вони служать вам для задоволення душі. Дякуємо всім керівникам гуртків та дітям, які долучилися до підготовки ярмарку. Виручені кошти в сумі 5000 грн. передали волонтеру Орисі Куницькій  на придбання автомобіля для ЗСУ.
Дякуємо Богу і ЗСУ за таку можливість.