Екскурсія в Будинок творчості та дитячих мрій

8 черв. 2018
У перші дні літніх канікул до Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості завітали гості із ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учні молодшого шкільного віку разом із своїми класоводами.

Керівник гуртка «Юні екскурсоводи-краєзнавці» Проценко О.В. ознайомила школяриків із минулим та сучасним життям позашкільного закладу.

Педагоги в доступній формі розповіли дітям чим займаються їхні вихованці, демонструючи  творчі роботи, та запросили усіх юних збаражан відвідати заклад і обрати собі до вподоби творче об’єднання, яке, згодом, може відкрити двері у майбутнє доросле життя.

Маленькі гості були вражені різноманітністю гуртків, які працюють у закладі.

Видно було, що діти відчували справжню радість від спілкування з прекрасним. Багато з них невдовзі, ми у цьому переконані, прийдуть до Будинку аби продовжити цю зустріч, допоки не стануть майстрами обраної справи.