2 квіт. 2024

За чисте довкілля

В рамках місячника благоустрою та Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості вийшов попрацювати на Долину нарцисів та Долину ірисів.
29 бер. 2024

Ще на одинь день ближче до ПЕРЕМОГИ!

Діти відпочивають на канікулах, а ми працюємо.
29 бер. 2024

Конкурс малюнка в ТРЦ "Подоляни"

Здобувачі освіти Збаразького БДЮТ взяли участь у конкурсі від ТРЦ "Подоляни" та отримали подарунки.
28 бер. 2024

Ігри граємо - весну закликаємо!

28 березня в Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулася розважальна програма.
28 бер. 2024

Ігри граємо – весну закликаємо!

Розважальна програма в БДЮТ.
25 бер. 2024

Цілеспрямованість, впевненість, комунікативність

У позашкільному навчальному закладі Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Збаразької громади.
22 бер. 2024

Разом ми - СИЛЬНІ і НЕПЕРЕМОЖНІ!

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості вже в котре власноруч виготовили і передали волонтеру Орися Куницька свої дитячі подаруночки: кумедні, підбадьорюючі бойовий дух військових - малюнки, сувенірні сердечка, нитянки козака та козачки, ангелики, патріотичні браслети.
21 бер. 2024

Доторкнися до мого серця...

21 березня в читальному залі відділу обслуговування користувачів Публічної бібліотеки Збаразької міської ради відбулася презентація книги Іванни Гриців.
20 бер. 2024

Булінг в освітньому середовищі: сучасні реалії

20 березня у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в очній формі відбувся круглий стіл "Булінг в освітньому середовищі: сучасні реалії" на якому побувала Оксана Крисовата, культорганізатор Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості.
15 бер. 2024

НАМ ТРЕБА ТВОГО ГОЛОСУ, ТАРАСЕ!

15 березня в Світлиці-Музеї Збаразької районної організації Товариства Червоного Хреста України з ініціативи активної добродійки КУ "Центр надання соціальних послуг" Збаразької міської ради Людмили Червонюк спільно з вихованцями та керівниками Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості було проведено свято "НАМ ТРЕБА ТВОГО ГОЛОСУ, ТАРАСЕ!"