В І Т А Є М О в БДЮТ!!!

Миколай 2015

===========================================================

5 жовт. 2017
Герої є і завжди будуть в наших серцях
Вихованці гуртка « Юні мовознавці» відвідали Збаразьку центральну районну бібліотеку
22 вер. 2017
21 вересня керівники гуртків та вихованці Збаразького Будинку дитячої та юнацької творчості зустрічали поважних гостей - представників Міністерства освіти і науки України , Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки Тернопільської державної адміністрації , учасників Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних та Київського міського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді .
22 вер. 2017
Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує у гуртки
20 вересня для школярів Збаража та району відчинив двері Будинок дитячої та юнацької творчості святом «Країна дитинства».
10 вер. 2017
Чорнобривий Збараж
Сонячними барвами зацвіли чорнобривці на клумбі, висадженій лідерами учнівського самоврядування м.Збаража
2 вер. 2017
Розпочинається новий навчальний рік
Педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості вітає школяриків із Днем знань та початком навчального року і запрошує у гуртки.
24 серп. 2017
День Незалежності України
24 серпня вихованці гуртка "Естрадна пісня" взяли участь в концерті-звіті Збаразького району, присвяченого 26-тій річниці Незалежності України.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України