Гурток «Пішохідний туризм» кер. Стельмащук В.М.

Гурток «Пішохідний туризм»

Керівник: Стельмащук Василь Миколайович

Гурток працює на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Програма охоплює усі основні найпопулярніші види туризму.

Досвід показує, що в перший рік навчання (це, як правило, учні 6-8 класів) виникає потреба в ознайомленні вихованців з азами туризму та краєзнавства, оскільки в такому віці діти ще не спроможні чітко визначити свої вподобання.  Керівник разом з вихованцями ніби входить у широкий світ туризму .  На початковому  рівні  юні туристи  знайомляться із  світом подорожей та досліджень.

У календарному  плануванні  враховано «сезонність» занять гуртка.

Завданнями програми є прищеплення навичок здорового способу життя, змістовного дозвілля.

В процесі краєзнавчих спостережень, практичних занять з туризму відбувається активне засвоєння учнями навчального матеріалу і набуття навичок, необхідних у житті.

Дітям подобається займатися у гуртку, так як керівником організовуються і проводяться навчальні екскурсії, туристські змагання,  прогулянки та подорожі. Результатом роботи гуртка є грамоти, дипломи районного та обласного рівнів.

Під час районних змагань      Єкскурсія до лісу.

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈