Збори районної ради старшокласників "Голосок"

10 лист. 2017
10 жовтня на базі Збаразької ЗОШ I-III ст. №2 ім. І.Я. Франка відбулися збори лідерів районної ради старшокласників «Голосок». На засіданні розглядалися такі питання: 1. Представлення та обговорення проміжних звітів по проекті «Непоборні». 2. Обговорення подальшої роботи над проектом «Знай наших». 3. Проведення тренінгу для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів.

10 листопада на базі Збаразької ЗОШ I-III ст. №2 ім. І.Я. Франка відбулися збори лідерів районної ради старшокласників «Голосок».

На засіданні розглядалися такі питання:

1.     Представлення та обговорення проміжних звітів по проекті «Непоборні».

2.     Обговорення подальшої роботи над проектом «Знай наших».

3.     Проведення тренінгу для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів.

Куратор учнівського самоврядування Лабайчук С.М. представила районний звіт лідерів по проекту «Непоборні».

Соціальний педагог  Збаразької ЗОШ №2 Сівак Іванна Іванівна провела тренінг «Яким ти бачиш лідера?».

Поділилися  досвідом  роботи та ідеями щодо нових проектів представники учнівського парламенту ЗОШ №2  – Василь Грабовський (президент) та Мирослава Горайська (міністр преси).

Закінчилися збори спільною фотосесією.