День української писемності  та мовиКраїна, де сходить сонцеУ Збаразькому РК БДЮТ пройшли засідання методичних об’єднаньЗбори районної ради старшокласників "Голосок" «Будь горда,Україно, за них. Ти вічна в їх жертві -  вони вічні в тобі»Анатолій Боднар очолить лідерський рух старшокласників області

В І Т А Є М О в БДЮТ!!!

НОВА РУБРИКА!

ВІДЕО-ЛІТОПИС:

Фестиваль-конкурс

Флеш-моб

Правовий брейн-ринг

Замість ялинки зимовий букет

Миколай 2015

===========================================================

15 лист. 2017
День української писемності та мови
Українська мова вважається наймилозвучнішою у світі. Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю. Цією мовою були написані неперевершені твори Тараса Шевченка, Іван Франка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського. Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.
Країна, де сходить сонце
Якщо мене хто-небудь запитає «Яка вона – Японії душа?». Скажу, що схожа На квітучих вишень В ранкових горах Ніжний аромат! Моторі Норінага
У Збаразькому РК БДЮТ пройшли засідання методичних об’єднань
01.11.- 02.11.2017р. у Збаразькому РК БДЮТ пройшли засідання методичних об’єднань керівників гуртків художньо-естетичного та дослідницько-експериментального відділів. Керівники методичних об’єднань Михальська Г.Г. та Червонюк Л.Д. обговорили плани роботи на 2017-2018 навчальний рік.
10 лист. 2017
Збори районної ради старшокласників "Голосок"
10 жовтня на базі Збаразької ЗОШ I-III ст. №2 ім. І.Я. Франка відбулися збори лідерів районної ради старшокласників «Голосок». На засіданні розглядалися такі питання: 1. Представлення та обговорення проміжних звітів по проекті «Непоборні». 2. Обговорення подальшої роботи над проектом «Знай наших». 3. Проведення тренінгу для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів.
17 жовт. 2017
«Будь горда,Україно, за них. Ти вічна в їх жертві - вони вічні в тобі»
Цього року український народ, як і вся національно свідома зорганізована спільнота поза її межами, відзначає 75 річницю створення Української Повстанської Армії – першої збройної сили, яка в період Другої світової війни стала на захист гнобленого і тероризованого українського населення і вела кількалітню завзяту боротьбу проти німецьких та московських окупантів.
5 жовт. 2017
Анатолій Боднар очолить лідерський рух старшокласників області
3 жовтня 2017 року у рамках обласної школи управлінської майстерності відбулись вибори президента обласної учнівської асоціації "Авангард". За результатами голосування президентом обрано Боднара Анатолія - представника районної ради старшокласників «Голосок» Збаразького району, учня ЗОШ №2 м. Збаража, члена гуртка «Лідерство-запорука успіху» районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України