“Слава не загине”

11 лист. 2014
Благородні справи дітей в рамках проекту “Слава не загине”.

З метою увічнення пам’яті полеглих героїв у боротьбі за незалежну соборну національну державу, формування єдиної національної пам’яті учасники гуртка “Юні друзі природи” Збаразького РК БДЮТ долучились до проекту “Слава не загине”.

Проект включає догляд за козацькими могилами, військовими меморіалами, похованнями українських січових стрільців, могилами новітніх героїв.

Гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості протягом 2013 – 2014 н.р. доглядали за меморіалом воїнів – афганців, де насадили рослини: спірею, самшити,шавлію нарциси, фіалки, запашні чорнобривці.

Сьомого листопада діти разом з керівником гуртка Пугач Лілією Степанівною проінформували органи місцевої влади, зокрема мера міста Полікровського Романа Степановича про те, що вони готові  і надалі доглядати за військовим меморіалом воїнів – афганців, а також прилеглою територією біля пам’ятника козацької слави Богдану Хмельницькому. Окрім цього, вони показали Роману Полікровському ескізи майбутніх клумб. Мер підтримав задум дітей і пообіцяв їм допомогу.

Керівник гуртка “Юні друзі природи”

Пугач Лілія Степанівна