Маскувальна сітка

16 жовт. 2014
Маскувальна сітка для вонів АТО руками вихованців, батьків та керівників гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості

Маскувальна сітка для вонів АТО

руками вихованців, батьків та керівників гуртків

Будинку дитячої та юнацької творчості

Сьогодні у важкий для України час ніхто не може залишатися байдужим до подій в зоні АТО.  Кожен з нас намагається чимось допомогти армії.  Хтось пожертвами коштів, хтось допомагає продуктами. Але постійно  у нас  таке відчуття,  що можна допомогти ще чимось.

Після того, як у  соціальних мережах  київські волонтери  розмістили інформацію про те, що їм необхідна тканина,  багато людей зголосилися допомогти військовим.  І зараз ця акція розширилась й на інші міста.  Ініціативу підхопили  у  Львові,  Чернівцях, Дніпрпетровську, Івано-Франківську,  в Тернополі.  Сьогодні така ідея втілюється у  життя у Збаражі.

З ініціативи   Грегоращук  Оксани  Ігорівни, керівники гуртків, батьки та вихованці  Будинку дитячої та юнацької творчості  приєдналися  до волонтерського руху і  з особливим хвилюванням і тривогою почали вплітати  стрічки у рибальську  сітку, яку передала нам волонтерка   Галина  Фоміна, що працює у штабі національного  супротиву в м.Тернопіль.

Вона повідомила, що зараз в наших солдат є необхідність в маскувальних сітках, щоб вони могли накривати ними техніку. Та коштує така сітка дорого.  Ми розуміємо, що для плетення маскувальної  сітки  потрібно врахувати умови, в яких перебувають підрозділи українських силовиків в зоні АТО, адже основне завдання сітки – маскувати, а не викривати.  Залежно від того, де базуються підрозділи – у лісі, полі чи в степу – маскувальна сітка може мати забарвлення усіх відтінків жовтого, зеленого чи коричневого кольорів.  Для виготовлення маскувальної сітки рекомендують використовувати натуральні тканини,  які під час горіння  не плавляться.

Ми просили кожного:  і дорослих і дітей  виділити  хоча б кілька хвилин часу на допомогу тим, хто воює за нашу спільну країну.  Ця акція не залишила байдужим нікого, і ми  вдячні всім за підтримку.

А так, як сітка дуже довга, ми просимо приєднатися до акції педагогічний та учнівський колектив Збаразької ЗОШ №2  і передаємо її їм.

Запрошуємо всіх  долучитись до благородної справи, та хоч таким незвичним чином допомогти нашим бійцям у боротьбі за мир в Україні.

Директор РК БДЮТ   Оксана  Стельмащук.