Миколайчик для воїна

7 груд. 2023
До свята Миколая-Чудотворця діти готувалися заздалегідь, адже знали, що виготовляють подаруночки для особливих людей, наших дорогих захисників, які знаходяться на реабілітації в Збаразька центральна лікарня.

До свята Миколая-Чудотворця діти готувалися заздалегідь, адже знали, що виготовляють подаруночки для особливих людей, наших дорогих захисників, які знаходяться на реабілітації в Збаразькій центральній лікарні.
Ось, наприклад, вихованка БДЮТ Христинка виготовила власноруч 10 брелочків з бісеру у національно-патріотичному стилі, а маленька дівчинка Олександра зробила синьо-жовті обереги-сердечка.
Керівник гуртка "Бісероплетіння" Галина Григорівна разом зі своїми вихованцями виготовляли брелки з бісеру "Тризуб", а вихованці інших гуртків наробили оберегів-ангеликів, деякі пекли пісочне печиво.
З усіх цих виробів діти формували подарункові пакуночки, які особисто занесли воїнам у лікарню.