Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

1 трав. 2021
Нехай Великдень буде солодким для всіх!

Великдень — одне з найулюбленіших свят дорослих і дітей . Зазвичай ми починаємо готуватися до нього заздалегідь. Мами, бабусі печуть святкові паски. Діти часто теж беруть участь у приготуванні пасок. В цей день в кожній родині панує особлива атмосфера гармонії, щирості й гостинності.
Саме така атмосфера панувала і у нашому закладі. Адже керівники гуртків, продовжуючи робити добрі справи, власним прикладом показали своїм вихованцям, що добро завжди в моді. На цей раз досвідчені господині ділилися своїми вміннями та рецептами випікання пасок із молодими педагогами. Паски вийшли ніжними і смачними. Від щирого серцями ми передали їх тим, хто з різних причин не може собі купити чи спекти святковий хліб. Впевнені, що про свої добрі справи потрібно розповідати не для вихваляння, а щоб надихнути на них інших, щоб кожен зрозумів, що добро обов’язково переможе зло, адже віра в Бога здатна творити дива.