Екскурсія до Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості

7 лист. 2016
Під час осінніх канікул вихованці гуртків «Пізнаємо рідний край»(кер. Гнатюк В.В.) та «Художня вишивка» (кер. Свинар-Чорненька Н.С.) мали прекрасну нагоду побувати у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Метою відвідин ОЕНЦ було прищепити дітям любов до природи , виховати співчуття до «братів наших менших» та формування екологічної культури і свідомості у дітей та молоді.

Вразив вихованців Зимовий сад, площею 108 м.кв., в якому зібрано 110 видів рослин. Про історію створення саду розповіла завідувач  Зимовим садом Шум’як Наталія Романівна.

Ігор Ярославович Пришляк, керівник гуртка «Юні акваріумісти» ознайомив юних збаражан із акваріумним клубом, у басейнах та акваріумах якого зібрано 70 видів водних рослин, 50 видів акваріумних риб, 4 види молюсків.

Дуже раділи юні гуртківці мешканцям куточка живої природи: мали можливість поспілкуватися з тваринами, потримати їх на руках, погладити та погратися з ними. Діти довідалися про умови розведення та утримання в домашніх умовах кроликів, морських свинок, шиншил, хом’ячків, черепашок, папуг, голубів.

Наприкінці екскурсії Створінь Надія Володимирівна, заступник директора з НВР,  провела мандрівку у кабінеті етноекології.

Щира подяка педагогічному колективу Тернопільського ОЕНЦ за цікаву та пізнавальну екскурсію.