Екскурсія в Карпати - 2016

6 черв. 2016
6 - 8 червня члени гуртка "Юні квітникарі - аранжувальники" відвідали Карпати. Побували на найвищій горі Карпат - Говерлі , на водоспаді Гук і у місті Яремче.

Цілий рік діти мріяли побувати у Карпатах, і ось , 6-8 червня збулись довгоочикуванні мрії . Гуртківці і подолали найвищю гору Карпат - Говерлу.

Краса природи, різномаїття квітів та трав, скелясті схили справили на дітей  незабутні враження своєю неповторною красою і неперевершенністю. Хоч і шлях був нелегкий, долаючи усі труднощі  у малечі залишилось море позитивних емоцій та вражень. А також побували на водоспаді Гук , який захопив своєю красою та могутністю.

Повертаючись до дому не обійшлось без сувенірів у місті Яремче. Сповнені хорошим настроєм діти 8 червня повернулись до дому, а враження від побаченного ще надовго  залишаться у їхніх дитячих душах і серцях.