Казкар Медоборів завітав у Будинок дитячої та юнацької творчості

19 квіт. 2016
19 квітня у Збаразькому РК БДЮТ був проведений творчий захід.Члени гуртка «Фольклор та етнографія народу України» (кер. Гнатюк В.В.) вирішили взяти участь у розробці народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики "Слава України". Дітей зацікавила постать Володимира Кравчука , відомого поета Збаражчини, члена Національної спілки письменників України, літературознавця, публіциста та активного громадського діяча .

Казкар Медоборів завітав у Будинок дитячої та юнацької творчості

Члени гуртка «Фольклор та етнографія народу України»

(кер. Гнатюк В.В.) вирішили взяти участь у розробці  народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики "Слава України". Завдання конкурсу - збір матеріалів про уродженців свого населеного пункту, відомих науковою, мистецькою, просвітницькою діяльністю.

Дітей зацікавила постать Володимира Кравчука , відомого поета Збаражчини, члена Національної спілки  письменників України, літературознавця, публіциста та активного  громадського діяча. Окрім того, Володимир Ярославович  багато працює в царині дитячої поезії. Окремі твори з цієї тематики брали участь в Міжнародному конкурсі талановитої молоді «Гранослов» у місті Київ. Вірші поета – це своєрідний ліричний екскурс в найпотаємніший дивосвіт малечі, який приваблює глибиною образності. Автор розкриває дітям красу навколишнього світу, подає цікаві відомості про край, в якому вони живуть, старається пробудити в них бажання самим ближче придивитись до природи.

Щоб ближче ознайомитись із творчістю  поета,  19 квітня у  Збаразькому РК БДЮТ був  проведений  творчий захід . На зустріч були запрошені також  представники центральної бібліотеки для дітей - Турок Олеся Іванівна та Огінська Тетяна Григорівна, які  представили віртуальну книжкову виставку поетичних збірок майстра слова.

Юні вихованці гуртків Ткачук Олеся, Шокало Марія, Лагодович Марія, Гембаровська Ганна , сестри  Настя та Наталя Якубовські  «Фольклор та етнографія народу України» (кер. Гнатюк В.В.)  та Смолінчук Таня,  Гаєвський Назар, Мартиняк Анастасія і Гераус Настя «Культура мови  та спілкування» (кер. Червонюк Л.Д.) читали віршовані казки  автора. Прочитані твори наштовхують дітей на роздуми, дають їм змогу порівняти добрі і погані вчинки, зробити для себе певні моральні висновки та узагальнення.

Коли до слова запросили  поета, то він  розповів цікаві факти із своєї біографії та творчості, а також про написані ним поетичні твори. Під час спілкування діти отримали не тільки дуже багато корисної  інформації від автора, але ще й задали йому безліч  запитань, на які почесний гість з радістю відповів.

У кінці  зустрічі Володимир Ярославович прочитав декілька своїх віршів, які були схвально сприйняті аудиторією, після чого учні та керівники гуртків розпочали справжню фотосесію із відомим  поетом.

Добрі посмішки та жарти, зацікавлені погляди та запитання, глибокі вірші та відповіді свідчили про те, що зустріч не минула марно, і принесла задоволення як гуртківцям та педагогам, так і самому поету. А це свідчить про те,  що  такі творчі зустрічі досягають своєї мети, оскільки проникають  у серця найвибагливішій аудиторії – дітям!

Валентина Гнатюк, керівник гуртка

«Фольклор та етнографія народу України» Збаразького РК БДЮТ