Відкритий урок гуртка "Хореографічний"

24 бер. 2016
24 березня відбулося відкрите заняття Резник С.О. - керівника хореографічного гуртка Збаразького БДЮТ. На уроці були присутні батьки , діти та адміністрація закладу.

Всі розуміють, що яскравому виступу передує важка праця. На уроках учні відпрацьовують певні рухи,  знайомляться з новою технікою, вивчають теоретичний матеріал. Саме таку щоденну клопітку роботу маленькі гуртківці продемонстрували на  відкритому занятті, яке провела учитель хореографії  Резнік Світлана Олександрівна.  Вихованці гуртка продемонстрували  присутнім батькам та адміністрації БДЮТї ті хореографічні навики, які вони виробили за цей навчальний рік.  Пластика тіла, гнучкість, вміння слухати і розрізняти ритм і стиль музики, гімнастичні та акробатичні елементи – ось досягнення, якими пишаються маленькі танцюристи.