Збаразький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості

9 січ. 2019

"Заколядуймо всі разом нині"

Вихованці гуртка "Естрадна пісня" (Качечка М.І.) привітали зі святами організації, колективи, збаражан та гостей міста
19 груд. 2018

Святий Миколай – у душі кожного з нас

На Святого Миколая чекають усі – як малеча так і дорослі. Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа.
18 груд. 2018

"Канцелярія Святого Миколая"

Напередодні свята Миколая, 18 грудня, вихованці Збаразького БДЮТ подарували казковий настрій дітям та внукам працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля", зігравши виставу "Канцелярія Святого Миколая"
6 груд. 2018

"Замість ялинки-зимовий букет"

05.12.2018року у Збаразькому РК БДЮТ пройшов перший етап виставки – конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет».
2 груд. 2018

Збори ліги старшокласників "Голосок"

Черговий збір лідерів учнівського самоврядування Збаразького району відбувся 30 листопада на базі Збаразького БДЮТ.
27 лист. 2018

Вікторина "В гості казка завітала"

Сьогодні у нашому Будинку відбулася вікторина «У гості казка завітала» між вихованцями гуртків «Ерудит» (Гортинська Н.І.) та «Ляльковий театр» (Лиса Н.В.)
24 лист. 2018

Фестиваль "Повір у себе"

23 листопада 2018р. відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе», який організував Збаразький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
9 лист. 2018

Брейн-ринг "Світ українського слова"

У День української писемності й мови 9 листопада у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбувся мовознавчий брейн-ринг «Світ українського слова», який підготувала і провела керівник гуртка «Ерудит» Гортинська Н.І.
8 лист. 2018

Вікторина «Подорож океаном рідної мови»

Багата і барвиста мова українського народу. Мова - то краса нашого життя, – наше майбутнє.
3 лист. 2018

Зустріч лідерів учнівського самоврядування із міським головою Збаража

2 листопада, на запрошення голови міста Збаража Романа Полікровського, лідери учнівського самоврядування та їхні керівники провели зустріч та обговорення щодо участі у міжнародних проектах та співпраці для розвитку міста