Збаразький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості

18 лют. 2019

Творча педрада

18 лютого у Збаразькому РК БДЮТ відбулося чергове засідання педагогічної ради
29 січ. 2019

Ми вміємо не тільки працювати, а й розважатися!

Веселу гру-конкурс "Вундеркіндер" провела серед вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості керівник гуртків "Образотворче мистецтво" Ольга Івахів.
28 січ. 2019

Робочі будні гуртка "Спелеологи-краєзнавці"

Ось так проходять заняття на гуртку "Спелеологи-краєзнавці" (Ванькевич В.А.)Гуртківці вчать вузли і готуються до змагань
22 січ. 2019

З Днем Соборності України!

Колектив Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості вiтає всiх iз 100-рiччям проголошення Акту Злуки. Сьогодні свято всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!

Зимові майстер-класи

Яскраві витинанки і Ворони щастя - таку красу робили на майстер-класах діти з гуртків "Образотворче мистецтво" та "Писанкарство" (Івахів О.М.)

Наші будні

«Лідер – це ти!»

17 січня 2019 року відбувся черговий збір лідерів учнівського самоврядування Збаразького району.
18 січ. 2019

Як ми прикрашали баночки до Йордану

Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості Опублікувала Natalie Troyan · 18 січня о 15:25 · Цікавий майстер-клас по прикрашаннi банок для священної води провели для дiтей керiвники гурткiв Пуга Л.С. та Iвахiв О.I.

Екскурсiя рiдним мiстом

Збараж - одне з найдавнiших мicт України, яке має свої легенди, таємниці та цікавi iсторiї.
13 січ. 2019

Яке Різдво без вертепу?

Наші гуртківці, під керівництвом Лисої Н.В., взяли участь у тридиційному районному фестивалі-конкурсі вертепних дійств, колядників та щедрувальних груп "Возвеселімся всі купно нині..."