Збаразький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості

16 квіт. 2019

Свято "Великдень: традиції і сучасність"

Сьогодні у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбувся захід " Великдень: традиції та сучасність". Педагоги, вихованці та гості свята, підопічні Збаразького районного територіального центру соціального обслуговування, торкнулися душею до чарівного світу народних традицій, пов'язаних з святкуванням одного з найулюбленіших християнських свят - Великоднем.

Проща до Зарваниці

9 квітня педагогічний колектив Збаразького районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідав Зарваницю - духовне місце, куди люди зі всієї країни приходять, аби віднайти спокій душі, зцілитися духовно і тілесно.
10 квіт. 2019

Лідери - за чисте довкілля!

"Зробимо Збараж чистішим!" - саме під таким лозунгом лідери учнівського самоврядування Збаражчини "Голосок" (куратор Гортинська Н.І.) прибрали територію навколо одного з джерел міста.
10 квіт. 2019

Наші на Обласному зльоті юних натуралістів

Вихованки гуртка "Юні квітникарі-аранжувальники" Сарабун Діана та Бучинська Віталія (керівник Пугач Л.С.) взяли участь в Обласному зльоті юних натуралістів, що відбувся у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та здобули II місце в номінації "Квітуча Україна"
28 бер. 2019

"Який господар - таке і подвір'я"

В рамках тижня екологічної культури "Моя країна - Україна", педагогічний колектив Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості приєднався до акції "За чисте довкілля"
13 бер. 2019

Інтелектуальна гра "Ігри патріотів"

Сьогодні у нас в Будинку проходили Ігри Патріотів, які організували для своїх вихованців керівники гуртків Інна Олегівна Верещагівна (гуртки "Клуб юних миротворців", "Юні мовознавці") та Ольга Михайлівна Жмайло (гуртки "Моделювання і конструювання одягу", "Іграшки").
8 бер. 2019

Симфонія весняних квітів

Напередодні свята 8 березня, керівник гуртків Жмайло Ольга Михайлівна провела майстер-клас по виготовленню весняних квітів - крокусів для вихованців гуртка "Ерудит" (кер. Гортинська Н. І.).
7 бер. 2019

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!

Напередодні 205-ої річниці від дня народження Кобзаря, вихованці Збаразького Будинку дитячої та юнацької творчості спільно з працівниками Збаразького районного територіального центру та Національного заповідника "Замки Тернопілля" провели Шевченківські читання.
27 лют. 2019

"Ти себе Українкою звала..."

Леся Українка - людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування. З нагоди 148-ї річниці від дня народження відомої поетеси, колектив Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості разом із працівниками відділення денного перебування Збаразького ТЦСО провели для людей поважного віку та людей з інвалідністю захід «Я жива! Я буду вічно жити… Я в серці маю те, що не вмирає».
20 лют. 2019

"Небесна Сотня: Герої не вмирають!"

20 лютого вся Україна вшановує День пам’яті Небесної сотні. Цей трагічний день ввійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.