Збаразький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості

15 жовт. 2019

Блискуча прем'єра

13 жовтня учасники гуртків "Пізнаємо рідний край" та "Юні знавці англійської культури" відвідали Тернопільський драмтеатр.
9 жовт. 2019

08 жовтня відбувся збір лідерів учнівського самоврядування!

08 жовтня відбувся збір лідерів учнівського самоврядування та засідання районної ради старшокласників "Голосок".
3 жовт. 2019

Гра-мандрівка "У пошуках скарбів"

01 жовтня в закладі провели гру-мандрівку "У пошуках скарбів". Гуртківці із задоволенням пройшли всі етапи гри і отримали масу позитивних емоцій.
25 вер. 2019

Районна рада старшокласників "Голосок" на зборах школи управлінської майстерності

Участь лідерів учнівського самоврядування районнної ради старшокласників "Голосок" в навчальному зборі школи управлінської майстерності.
25 вер. 2019

Флешмоб до Міжнародного дня миру!

До Міжнародного дня миру був проведений флешмоб "Миру зичим всім вам, любі діти!"
13 трав. 2019

Наші на Обласному чемпіонаті з туризму

08-11 травня в с. Чернихівці проходив Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юніорів з виду пішохідний туризм, присвячений Дню пам'яті та примирення і Дню перемоги над фашизмом. Честь Збаразького району захищала команда гуртківців Збаразького РК БДЮТ
7 трав. 2019

Вікторина "Безпека руху - це життя!"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху, що проходить в Україні з 6 по 12 травня, у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулася вікторина "Безпека руху - це життя", яку провела культорганізатор Гортинська Н. І.
27 квіт. 2019

Гості зі Сходу.

Сьогодні у Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості завітали гості - діти зі Сходу, які прибули на Тернопільщину в рамках акції "Схід і Захід разом".
25 квіт. 2019

Вшановуємо пам'ять героїв, доглядаючи за пам'ятниками

Уже традиційно, у квітні керівники гуртків Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості разом зі своїми вихованцями зібралися, щоб облагородити територію навколо пам’ятників воїнам-афганцям, жертвам Чорнобильської катастрофи та клумби «Тризуб» біля Міської ради міста.
24 квіт. 2019

Майстер-класи "Писанка своїми руками"

18, 19 та 23 квітня у нашому закладі проходили майстер-класи із писанкарства, які проводили керівники гуртків Михальська Галина та Івахів Ольга.