Збаразький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості

Новорічна ярмарка рукоділля!

Вперше на відкритті міської новорічної ялинки діяла ярмарка рукоділля!
27 груд. 2019

Відкриття міської новорічної ялинки!

Вихованці БДЮТ в образах казкових героїв і лісових звірят завітали на відкриття міської ялинки та привітали всіх із прийдешнім 2020 Новим роком!

Свято "В обіймах святого Миколая" для підопічних Збаразького ТЦСО

Казкове дійство "В обіймах святого Миколая" для підопічних Збаразького ТЦСО створили вихованці БДЮТ.

Миколай мандрує світом..

Миколай мандрує світом.. І сьогодні він завітав до чемних діток працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля"

Свято Миколая для дітей-сиріт та дітей, чиї батьки в ООС

Свято Миколая для дітей-сиріт та дітей, чиї батьки в ООС захищають територіальну цілісність на Сході нашої держави.
27 груд. 2019

Правовий брейн-ринг "Мої права та обов'язки"

В закладі провели правовий брейн-ринг "Мої права та обов'язки" в рамках тижня правового виховання!
27 груд. 2019

Районний етап конкурсу "Замість ялинки-зимовий букет"

Районний етап конкурсу "Замість ялинки-зимовий букет" (звітує Даринка Гортинська).
27 груд. 2019

Обласний звіт голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок" - Катерини Сидорук.

Обласний звіт голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок" - Катерини Сидорук про роботу учнівського самоврядування з 01.09 по 31.12.2019р.
27 груд. 2019

Тиждень правового виховання "Мій друг-безпечний рух!"

Перегляд вистави "Будь уважним на дорозі", яку підготували вихованці гуртка "Ляльковий театр".
10 груд. 2019

Флешмоб #Українська хустина

Педагогічний колектив БДЮТ долучився до флешмобу #Українська хустина!