"Ти себе Українкою звала..."

27 лют. 2019
Леся Українка - людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування. З нагоди 148-ї річниці від дня народження відомої поетеси, колектив Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості разом із працівниками відділення денного перебування Збаразького ТЦСО провели для людей поважного віку та людей з інвалідністю захід «Я жива! Я буду вічно жити… Я в серці маю те, що не вмирає».

Ведучі згадали життєвий і творчий шлях Лесі Українки, а діти декламували її вірші , співали пісні на слова поетеси, провели інсценізацію уривка з твору «Лісова пісня». До свята приєдналися учні з танцювального колективу Збаразької санаторної школи–інтернату (кер. Кухарська Т.Б.), які виконали чудовий вальс.
На завершення заходу гостей запросили на чаювання.
Надіємось, діти зуміли відчути й донести до слухачів любов поетеси до рідної землі, бажання служити українському народу, незламну волю до перемоги – усе те, що робить творчість Лесі Українки, як ніколи, актуальною сьогодні.