"Небесна Сотня: Герої не вмирають!"

20 лют. 2019
20 лютого вся Україна вшановує День пам’яті Небесної сотні. Цей трагічний день ввійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.

З метою вшанування пам’яті патріотів, які поклали своє життя на вівтар Батьківщини у Будинку був проведений урок мужності "Небесна Сотня: Герої не вмирають!". Гуртківці також долучились до  акції "Ангели пам'яті". Безліччю паперових ангеликів діти прикрасили стели у закладі та на головній площі міста

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, лідери учнівського самоврядування Збаражчини "Голосок" виготовили квіти, які піднесли до пам'ятника загиблим героям.