Вікторина "В гості казка завітала"

27 лист. 2018
Сьогодні у нашому Будинку відбулася вікторина «У гості казка завітала» між вихованцями гуртків «Ерудит» (Гортинська Н.І.) та «Ляльковий театр» (Лиса Н.В.)

Діти мандрували казковими стежинами, відкривали двері у чарівну неповторну країну, де добро бореться зі злом, де живуть жахливі чаклуни і прекрасні красуні, де завжди є місце для здійснення найзаповітніших мрій. Поки судді визначали переможця, вихованка гуртка «Естрадна пісня» Гортинська Дарія розважила гостей піснею «Друзі».  А на завершення, діти із гуртка «Ляльковий театр» подарували присутнім свою виставу «Як звірята лікують книгу», яка дуже усім сподобалася.Такі заходи дуже потрібні дітям, адже казки є важливим елементом у формуванні розвитку дитини. У них зашифровані повчання, варіанти виходу із різних ситуацій, захована мудрість, яку накопичило людство за дуже довгий час.