Діти України за мир і родину

8 черв. 2018
01 червня, відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року, відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Ясніє в сонці лиш планета кольорова,
Хай грім і бурі не торкаються її,
Дитячий гомін дзвінко ллється знову й знову,
І щиро манять обрії ясні!!!

Одним із шляхів , який обрало людство для вирішення проблеми захисту дітей - закріплення в законодавчому порядку основних обов'язків дорослих відносно дітей, саме тому 20 листопада 1959 року Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй була проголошена Декларація прав дитини.
Із прекрасним святом дитинства усіх збаражан привітали голова РДА - Валерій Петрович Савчук та мер міста - Роман Степанович Полікровський.
Вихованці та керівники гуртків Збаразького РК БДЮТ взяли активну участь в проведенні свята та подарували дітям веселу концертну програму, провели безпрограшну лотерею, креативну руханку, "фейс арт" та інші розваги.
Ведучі побажали усім весело провести літні канікули, добре відпочити та набратися нових сил.