Гурток " Вокально-хореографічний"

Керівник: Тарасюк Мар'яна Володимирівна

Гурток працює в приміщенні БДЮТ

Мета гуртка:

- надати можливіть обдарованим дітям проявити свої здібності на сцені;

- навчити дітей правильно та інтонаційно чисто співати;

- виховувати в учнів вокально – хореографічні навички: співочу поставу, синхронно   рухатися під римт пісні, вокально – хоровий спів.

Хореографія (від грец.χορεία — танець, хоровод, та грец.γραφή — писати) — мистецтво постановки танцюяк послідовності кроків, рухів, фігур для створення найкращого сценічного ефекту.

Мистецтво створення сценічного танцю ґрунтується на маніпуляції абстрактних елементів рухів людського тіла: простору, форми, часу, енергії в рамках емоціонального контексту з метою вираження унікального творчого голосу. Мова рухів хореографії — це мова танцювальної техніки балету, сучасного чи джазового танцю, хіп-хопу, народного танцю, обрядового танцю чи звичних повсякденних рухів.

Хореографія намагається досягти в танцювальній композиції, органічної цілісності, ритмічної і неритмічної артикуляції, теми й варіації, повторення та імпровізації.

Концертний виступ ансамблю "Віночок"