20 вер. 2016

Методичне об’єднання керівників гуртків позашкільних навчальних закладів

20 вересня 2016 року на базі Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості відбулося чергове районне методичне об’єднання педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів.
18 вер. 2016

Знай наших! Педагоги показали вихованцям гарний приклад!

Вітаємо Василя Миколайовича Стельмащука -керівника гуртка "Пішохідний туризм" , учасника команди освітян Збаражчини з перемогою!
17 вер. 2016

Керівники гуртків гостинно відчинили двері і запросили вихованців у гуртки

«Люблю свою країну - Україну!» - під такою назвою пройшов День відкритих дверей у закладі
7 вер. 2016

Збаразький РК БДЮТ запрошує у гуртки!

Збаразький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості запрошує у гуртки дітей віком від 5 до 18 років.
25 серп. 2016

Збаражчина урочисто відзначила 25-ту річницю Незалежності України

Будинок дитячої та юнацької творчості прийняв участь у святкуванні Дня Незалежності.
24 серп. 2016

Вихованці БДЮТ висадили рослини у формі прапора України

До відзначення 25-ї річниці незалежності України під загальноукраїнським гаслом “Незалежність. Від 1991-го – назавжди”.
17 лип. 2016

Гори кличуть

Вихованці гуртка «Пішохідний туризм» районного Будинку дитячої та юнацької творчості люблять активний відпочинок на природі, хочуть більше дізнатися про красу Карпат, випробувати свої власні сили, витримку, познайомитись ближче з життям та побутом жителів гір, тому вирішили разом з керівником гуртка цього літа здійснити мандрівку на гори Хом’як і Синяк.
30 черв. 2016

Літо в Будинку Дитячої Творчості.

На протязі червня місяця працював гурток "Бісероплетіння" кер. гуртка Михальська Г.Г.
8 черв. 2016

Фестиваль "Назар і Я"

2 червня 2016 р. в с. Травневе відбувся фестиваль учнівської молоді Збаражчини "Назар і Я", присвячений 20-річчю з дня народження.
7 черв. 2016

Художньо-мистецький пленер "Палітра збаразьких легенд"

ІV Художньо-мистецький пленер "Палітра збаразьких легенд"