10 вер. 2017

Чорнобривий Збараж

Сонячними барвами зацвіли чорнобривці на клумбі, висадженій лідерами учнівського самоврядування м.Збаража
2 вер. 2017

Розпочинається новий навчальний рік

Педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості вітає школяриків із Днем знань та початком навчального року і запрошує у гуртки.
24 серп. 2017

День Незалежності України

24 серпня вихованці гуртка "Естрадна пісня" взяли участь в концерті-звіті Збаразького району, присвяченого 26-тій річниці Незалежності України.
23 серп. 2017

Селфі з прапором

Гуртківці БДЮТ взяли участь у флешмобі "Селфі з прапором"
16 серп. 2017

«Квіти Матерям захисників України»

Педагогічний колектив закладу допомагає лідерам доглядати за клумбою
23 лип. 2017

Вихованці БДЮТ знову підкорили Говерлу.

Члени гуртка "Пішохідний туризм" під час літніх канікул здійснили мандрівку в Карпати.
27 черв. 2017

Проект "Непоборні"

Лідери Збаразької районної ради учнівського самоврядування продовжують роботу над проектом «Непоборні».
26 черв. 2017

«Квіти Матерям захисників України»

16 червня лідери Збаразької районної ради учнівського самоврядування «Голосок» продовжили роботу над квітковою клумбою в рамках реалізації обласного культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України», присвячений Матерям, що виховали синів-воїнів, синів-захисників України.
16 черв. 2017

Один день у таборі

Керівники гуртків та лідери учнівського самоврядування розважали дітей у таборі "Сокіл"
1 черв. 2017

«Всміхаються діти – всміхається світ»

Щасливе дитинство – в щасливій родині, Яка все найкраще плекає в дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!