7 бер. 2018

Шевченко – поет любові

6 березня у змінній виставковій залі Замкового палацу відбулося відкриття виставки, приуроченої до 204-річчя Тараса Шевченка.
1 бер. 2018

Вітаємо переможців, учасників молодіжного конкурсу "На крилах надій"

01 лютого 2018 року вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» Збаразького РК БДЮТ, брати Павло та Юрій Перчишини взяли участь в молодіжному конкурсі мистецької майстерності імені Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича «На крилах надій» в номінації «Скульптура».
27 лют. 2018

Небесна сотня - то в очах вогонь

До Збаража завітали учні мистецької школи з м. Києва, які зобразили земляків з Тернопільщини, що віддали життя за свою Батьківщину.
15 лют. 2018

Педрада - творча лабораторія вчителя

13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ відбулося чергове засідання педагогічної ради
15 лют. 2018

Я - маленька українка

13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ в ошатно вбраній світлиці пройшла конкурсно-розважальна програма «Я - маленька українка», яку підготували керівники гуртків Свинар-Чорненька Н.С. та Івахів О.І.
9 лют. 2018

Пам'яті Героїв Крут

І згадую чомусь я мимоволі Великих лицарів своїх. Лежать вони покинутими в полі і без хрестів могили їх. О. Олесь
24 січ. 2018

Україна єдина!!!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
24 січ. 2018

Тренінг "З Україною в серці!"

23 січня в Збаразькому РК БДЮТ керівником гуртка Пугач Лілією Степанівною для педагогів був проведений перший етап тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» .
16 січ. 2018

Збори трудового колективу

16 січня 2018 року в Збаразькому РК БДЮТ відбулися збори трудового колективу.
20 груд. 2017

В обіймах Святого Миколая

20 грудня вихованці гуртка "Мистецтво нашого народу" (кер. Михальська Г.Г.)спільно з Збаразьким ТЦСО та Збаразькою РО ТЧХУ для підопічних організували свято Миколая. Власноруч виготовлені дарунки у формі птаха «Снігур», що символізує витривалість, здоров`я, кмітливість, гордість і прудкість, викликали сльози щастя і вдячності в підопічних організацій. Дзвінкі голосочки дітей, радісні, щирі усмішки і святкова поезія лунали від вихованців гуртків "Лідерство - запорука успіху"(кер. Лабайчук С.М.) та "Естрадна пісня" (кер. Качечка М.І.)