20 квіт. 2016

"Зробимо Україну чистою разом!"

В рамках акції "Зробимо Україну чистою разом!" лідери та вихованці Збаразького РК БДЮТ здійснили екскурсійний похід до Залужанського лісу (печери, урочище "Глинянки"), де прибрали різний непотреб та сміття! А ще весело та активно провели час на свіжому повітрі!!!
19 квіт. 2016

Казкар Медоборів завітав у Будинок дитячої та юнацької творчості

19 квітня у Збаразькому РК БДЮТ був проведений творчий захід.Члени гуртка «Фольклор та етнографія народу України» (кер. Гнатюк В.В.) вирішили взяти участь у розробці народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики "Слава України". Дітей зацікавила постать Володимира Кравчука , відомого поета Збаражчини, члена Національної спілки письменників України, літературознавця, публіциста та активного громадського діяча .
15 квіт. 2016

Екскурсія "Збараж- моя маленька Батьківщина"

Збараж – моя маленька Батьківщина. Нещодавно членами гуртка «Юні екскурсоводи – краєзнавці» було проведено екскурсію із серії «Стежками рідного краю» .У цій екскурсії взяли участь гуртки «Юні екскурсоводи – краєзнавці» (кер. Проценко О.В.) та «Фольклор та етнографія народу України» (кер. Гнатюк В.В.)
14 квіт. 2016

Співпраця з дитячими молодіжними організаціями

Вихованці БДЮТ спільно із Марійською дружиною взяли участь в інсценізованій Хресній дорозі
12 квіт. 2016

Благоустрій нашого міста

У рамках проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» педагогічний колектив районного будинку дитячої та юнацької творчості прибрав територію навколо БДЮТ, а також клумбу у формі герба України.
1 квіт. 2016

Алея пам'яті Устима Голоднюка

Вічна слава нескореним героям! Лідери учнівського самоврядування та гуртківці закладу висадили кущі калини , деревця сосни і сумаху в пам'ять про Героя України - Устима Голоднюка. Небесна сотня, загиблі воїни в АТО -.кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили!
31 бер. 2016

Великодні сувеніри

Під час весняних канікул гуртківці БДЮТ виготовляли великодні сувеніри.
30 бер. 2016

Майстер-клас "Великодній дарунок"

В будинку дитячої та юнацької творчості пройшов майстер-клас до Великодня. В ньому взяли участь керівники гуртків. Організувала навчання завідувач художньо - естетичного відділу Івахів Ольга Іванівна .
29 бер. 2016

Творча зустріч з поетесою

Члени гуртка "Культура мови та спілкування" (кер. Червонюк Л.Д.) разом із керівниками гуртків стали учасниками літературно-мистецької зустрічі з поетесою Оленою Василівною Рутецькою
26 бер. 2016