1 груд. 2016

«Всесвітній день боротьби зі СНІДом»

В Будинку дитячої та юнацької творчості до дня боротьби зі СНІДом пройшли інформаційні години з питань поширення ВІЛ- інфекції .
23 лист. 2016

«Україна пам`ятає, світ визнає.»

«Україна пам`ятає, світ визнає.» Під такою назвою пройшло вшанування жертв Голодомору в приміщенні РК БДЮТ.
23 лист. 2016

Діти – воїнам АТО

Педагоги та вихованці Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості намагаються не стояти осторонь цих кривавих та болючих для кожного свідомого українця подій. В рамках акції «Зігрій бійця» школярі виготовиляють творчі роботи: обереги, малюнки, листівки, а також збирають і матеріальну допомогу нашим солдатам.
11 лист. 2016

Квітни, мово наша рідна!

«Квітни, мово наша рідна» - під такою назвою пройшло свято в районному будинку дитячої та юнацької творчості.
9 лист. 2016

Методичне об`еднання в БДЮТ

08.11.2016 року в Збаразькому РК БДЮТ відбулося перше засідання методичного об'єднання художньо-естетичного напряму
7 лист. 2016

Екскурсія до Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості

Під час осінніх канікул вихованці гуртків «Пізнаємо рідний край»(кер. Гнатюк В.В.) та «Художня вишивка» (кер. Свинар-Чорненька Н.С.) мали прекрасну нагоду побувати у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Метою відвідин ОЕНЦ було прищепити дітям любов до природи , виховати співчуття до «братів наших менших» та формування екологічної культури і свідомості у дітей та молоді.
26 жовт. 2016

Вибори голови районної ради старшокласників "Голосок".

25 жовтня на базі РК БДЮТ відбулися позачергові вибори голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок". На посаду голови подали свої кандидатури двоє представниць-Вікторія Чорненька(ЗОШ №3) та Антонів Анастасія(ЗОШ №2). Дівчата озвучували свої передвиборні програми.Одноголосно було обрано на посаду голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок" ученицю ЗОШ №3-Вікторію Чорненьку.Також,в ході засідання лідери розглянули проект "Конституція і Я" та переглянули мультимедійну презентацію про роботу районної ради за 2015-2016 н.р.
26 жовт. 2016

Фестиваль "Свята Покрова".

На базі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся ІІ етап фестивалю - конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова".
11 жовт. 2016

Туристсько-спортивний квест «Моя єдина Україна» присвячений Всесвітньому Дню туризму.

Туристсько-спортивні змагання, вікторини , подорожі вже стали традиційними в кінці вересня для нашого закладу.
2 жовт. 2016

Ми хочемо миру!

Вихованці гуртка "Клуб юних миротворців" закликали всіх берегти мир на планеті